YoloLiv YoloBox Mini Portable Live Streaming Studio

YoloLiv YoloBox Mini Portable Live Streaming Studio

SAP:031507 / MFR: YB-MINI

3 499,00 PLN      

Cena netto: 2 844,72 PLN

Dostępny od ręki
YoloBox Mini to super przenośny koder, monitor i rejestrator do streamingu, który posiada wiele zaawansowanych funkcji do pracy na najwyższym poziomie. #yoloblackfriday2022 #blackfriday2022
Promocja do wyczerpania zapasów
Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.

YoloBox Mini Portable Live Streaming Studio

Nowość od Yololiv - YoloBox Mini to młodszy i mniejszy bart popularnego i sprawdzonego rozwiązania do mobilnego streamingu YoloBox PRO.

YoloBox Mini to kompaktowy koder, monitor i rejestrator do streamingu, który posiada wiele zaawansowanych funkcji do pracy na najwyższym poziomie. Jak sama nazwa wskazuje, jest bardzo mały w porównaniu z niemal wszystkimi innymi rozwiązaniami do transmisji na żywo. Można go zmieścić w kieszeni, co jest szczególnie przydatne podczas wydarzeń na żywo wymagających dużej mobilności. Jeśli szukasz małego, ale potężnego rozwiązania do mobilnej transmisji na żywo, YoloBox Mini jest najlepszym wyborem.

    Oglądaj na żywo w 1080/60
Każdy może transmitować na żywo online, ale nie każdy potrafi zrobić to profesjonalnie. Przenieś swoje produkcje na żywo na wyższy poziom dzięki nadawaniu wideo w jakości 1080p60.

    Streamuj do wielu docelowych miejsc
Udostępniaj swoje materiały większej liczbie widzów i usprawnij pracę, przesyłając je jednocześnie do ulubionych platform, takich jak Facebook, Youtube, Twitch i innych, za pośrednictwem RTMP.

    Nakładki graficzne
Wyróżnij swoje produkcje wideo, dodając niestandardowe tablice wyników, tekst, logo, licznik czasu i inne elementy. Tworzenie odpowiedniej grafiki w streamingu pomoże Ci przekazać informacje o Twojej marce i utrzymać zaangażowanie widzów.

    Tryb monitora
Korzystaj z urządzenia nawet wtedy, gdy nie transmitujesz na żywo. Nagrywaj, przełączaj, dodawaj nakładki i przejścia, aby zwiększyć wydajność produkcji wideo.

     Obsługa 4G LTE
Przesyłaj przez wszystkie dostępne sieci: Ethernet, WiFi, modemy 4G LTE i hotspoty. Dzięki temu możesz zawsze transmitować na żywo, nawet jeśli jesteś poza domem i nie masz w pobliżu sieci Ethernet lub WiFi.

YOLOBOX MINI ZAPEWNIA TRANSMISJĘ NA ŻYWO, GDZIEKOLWIEK JESTEŚ!

Kompaktowy koder, monitor i rejestrator do streamingu w podróży. Niewielki, ekonomiczny i niezawodny koder HEVC do przesyłania wysokiej jakości obrazu z dowolnego miejsca.

DZIĘKI YOLOBOX MINI MOŻESZ ROZPOCZĄĆ TRANSMISJĘ W CIĄGU KILKU SEKUND

Przyjazne dla użytkownika rozwiązanie do stramingu, które jest dostępne dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Wystarczy podłączyć kamerę i rozpocząć transmisję na żywo po naciśnięciu jednego przycisku. Nie potrzebujesz dużej ekipy ani specjalistycznej wiedzy technicznej.

NIEZAWODNE WIDEO
Dzięki pomiarowi wszystkich dostępnych sygnałów, w tym komórkowych, WiFi i Ethernet, można połączyć się z najbardziej niezawodną siecią i dostarczać najbardziej interesujące produkcje na żywo za ułamek kosztów tradycyjnych metod transmisji na żywo.

PRZENOŚNY, NIEDROGI I NIEZAWODNY
Dzięki temu, że posiada wszystkie funkcje zaimplementowane we wszystkich innych produktach YoloLiv, pomoże rozpocząć działalność w profesjonalny i niedrogi sposób.

NAJLEPSZY DLA JEDNOOSOBOWEJ ZAŁOGI
Dzięki szybkiej konfiguracji i prostemu interfejsowi, YoloBox Mini ułatwia uruchomienie i oszczędza godziny spędzone na konfiguracji i demontażu. To sprawia, że jest to idealna opcja do transmisji na żywo dla jednoosobowych ekip.


 

Numer SAP 031507
Nr katalogowy dostawcy YB-MINI
Kod EAN 664918139094
Gwarancja 12 miesięcy
Producent YoloLiv