Viltrox Ring Adapter EF-E5

Więcej widoków

Viltrox Ring Adapter EF-E5

SAP:031927 / MFR: EF-E5

769,00 PLN -999,00 PLN      

Cena netto: 625,20 PLN

Dostępny od ręki
Viltrox EF-E5 to nowoczesny, najnowszy model adaptera umożliwiający podłączenie obiektywów Canon EF i EF-s do aparatów bezlusterkowych z bagnetem Sony E.
Promocja do wyczerpania zapasów
Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.

Viltrox Ring Adapter EF-E5

Viltrox EF-E5 to nowoczesny, najnowszy model adaptera umożliwiający podłączenie obiektywów Canon EF i EF-s do aparatów bezlusterkowych z bagnetem Sony E. Wyposażony w styki obsługuje komunikację pomiędzy obiektywem a aparatem umożliwiając pewną pracę autofokusa, sterowanie przysłony obiektywu z poziomu aparatu, obsługę stabilizacji obrazu oraz przesyłanie danych EXIF. W odróżnieniu od starszych modeli posiada wyświetlacz OLED na którym obrazuje ogniskową, tryb przysłony oraz tryb Debug Mode umożliwiający mikro regulację AF znajdującymi się na boku obudowy przyciskami + i -. Po drugiej stronie obudowy mamy do dyspozycji przełącznik który umożliwia nam wybór trybu pracy autofokusa – pracy w oparciu o zasadę detekcji fazy lub kontrastu.

Specyfikacja:

  • Bagnet aparatu - Sony E
  • Mocowanie obiektywu - Canon EF i EF-s
  • Autofokus - tak
  • Zdejmowana stopka statywowa z gwintem 1 cala
  • Wymiary - 83mm × 72mm x 36,5 mm
  • Waga - 158g
Numer SAP 031927
Nr katalogowy dostawcy EF-E5
Kod EAN 6953400318791
Gwarancja 12 miesięcy
Producent Viltrox