Viltrox Adapter EF-E II

Viltrox Adapter EF-E II

SAP:026233 / MFR: EF-E II

699,00 PLN -899,00 PLN      

Cena netto: 568,29 PLN

Dostępny 2-7 dni
Viltrox EF-EII jest adapterem dedykowanym do współpracy z obiektywami Canon EF i EF-s i służy do ich montażu na aparatach bezlusterkowych z bagnetem Sony E.
Promocja do wyczerpania zapasów
Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.

Viltrox Adapter EF-E II

Viltrox EF-EII jest adapterem dedykowanym do współpracy z obiektywami Canon EF i EF-s i służy do ich montażu na aparatach bezlusterkowych z bagnetem Sony E. Jest to adapter typu speed booster czyli umożliwia redukcję cropa o 0,71x i zwiększa światłosiłę obiektywu o 1 stopień przysłony.
Wyposażony w styki obsługuje komunikację pomiędzy obiektywem a aparatem umożliwiając pewną pracę autofokusa, sterowanie przysłony obiektywu z poziomu aparatu oraz przesyłanie danych EXIF. Do samodzielnej aktualizacji oprogramowania adaptera służy złącze micro-USB.
Adapter wyposażony jest w zdejmowaną stopkę statywową z gwintem 1 cala. Dzięki niej można można zamontować obiektyw bezpośrednio na statywie lub na szybkozłączce statywowej.

Numer SAP 026233
Nr katalogowy dostawcy EF-E II
Kod EAN 6953400321968
Gwarancja 12 miesięcy
Producent Viltrox