Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Zestawy

Zestawy zasilające to kompletne urządzenia zapewniające nieprzerwaną pracę kamery lub aparatu. W naszym sklepie znajdą Państwo zarówno modele zawierające dwie, jak i kilka baterii. Okresowe braki w zasilaniu mogą znacząco wydłużyć dzień zdjęciowy. Aby uniknąć nieplanowanych przerw, warto zainwestować w profesjonalne zestawy, cechujące się wysoką wydajnością i niezawodnością. W naszym sklepie znajdą Państwo produkty m.in. firmy Axcom.

Oferujemy gotowe zestawy ze zintegrowanym zasilaczem, w skład których wchodzi akumulator, ładowarki, walizka oraz przewód zasilający. W naszym sklepie znajdą Państwo modele wyposażone w diody LED, sygnalizujące stopień naładowania baterii. Oferujemy zestawy współpracujące ze wszystkimi najpopularniejszymi typami mocowań dostępnych na rynku. Nasze produkty cechują się solidną konstrukcją oraz licznymi zabezpieczeniami, takimi jak ochrona przed zwarciem, całkowitym rozładowaniem oraz przeciążeniem. Dzięki dołączonej walizce, wszystkie elementy można bezpiecznie transportować i przechowywać. Pomimo wysokiej wydajności, zestawy są niewielkie i stosunkowo lekkie, dlatego są w pełni mobilne. W naszym sklepie dostępne są modele z certyfikatem, który umożliwia transport zarówno drogą morską, jak i powietrzną.

Misją naszej firmy jest dostarczanie kompletnych rozwiązań najwyższej jakości, zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Jako profesjonaliści cenimy niezawodność, która jest szczególnie istotna w kwestii zasilania. Staramy się, aby nasz asortyment stale poszerzał się o nowe produkty renomowanych firm.