Lista  Siatka 

 1. ZOOM LP-E6 - Szybka Ładowarka LCD

  ZOOM LP-E6 - Szybka Ładowarka LCD

  115,00 PLN
  Dostępny od ręki
  Ładowarka z wyjściem USB, możliwością ładowania w samochodzie, wyświetlaczem LCD. Dowiedz się więcej
 2. ZOOM mini DV BLF19 (Ładowarka)

  ZOOM mini DV BLF19 (Ładowarka)

  42,00 PLN
  Dostępny od ręki
  Ładowarka do akumulatorów Li-ion Panasonic serii BLF 19. Dowiedz się więcej
 3. ZOOM Szybka ładowarka mini DV LCD BLF19

  ZOOM Szybka ładowarka mini DV LCD BLF19

  117,00 PLN
  Dostępny od ręki
  Szybka ładowarka do kamer Panasonic z wyświetlaczem LCD. Dowiedz się więcej
 4. ZOOM NP-FW50 - Ładowarka

  ZOOM NP-FW50 - Ładowarka

  42,00 PLN
  Dostępny od ręki
  Ładowarka do akumulatorów Li-ion Sony NP-FW50. Zasilanie 230V lub 12V z gniazda zapalniczki samochodowej. Dowiedz się więcej

Lista  Siatka 

Ładowarki

W naszej ofercie znajdą Państwo szybkie i bezpieczne ładowarki, które mogą jednocześnie ładować jedną lub kilka baterii. Zasilanie to jeden z najważniejszych aspektów zarówno na planach zdjęciowych pełnometrażowych produkcji filmowych, jak i niewielkich projektów reklamowych. Nieprzewidziane przerwy w realizacji wydłużają pracę oraz zwiększają koszty. W naszym sklepie znajdą Państwo produkty takich firm jak Axcom, Bebob, Canon, IDX, RedPro, Swit i ZOOM PL.

Oferujemy wielokanałowe modele ładowarek wyposażone w diody LED, sygnalizujące stopień naładowania ogniwa. Dodatkowo nasze urządzenia mogą zasilać akumulatory litowo-jonowe oraz starsze typu NI-MH. Szeroki zakres temperatury roboczej sprawia, że ładowarki mogą być wykorzystywane w praktycznie każdych warunkach. Oferujemy sprzęt cechujący się wysoką wydajnością, niską wagą i ergonomicznym rozmiarem. W naszej ofercie znajdą Państwo modele, które mogą być zasilane ze standardowego gniazda lub gniazda zapalniczki samochodu. Dodatkowo, za pomocą specjalnego kabla, urządzenie może być zasilane z portu USB.

Oprócz ładowarek mogą Państwo kupić okablowanie oraz adaptery mocujące. Nasza oferta jest stale rozszerzana o nowe urządzenia i akcesoria renomowanych firm z wieloletnim doświadczeniem. Jako profesjonaliści cenimy wysoką jakość wykonania oraz niezawodność, która jest szczególnie istotna w kwestii zasilania. Staramy się, aby nasz asortyment jak najlepiej odpowiadał na potrzeby zarówno profesjonalistów, jak i początkujących operatorów.