Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Kufry

Bezpieczny transport sprzętu jest szczególnie istotny dla każdego operatora. Dodatkowo, jeżeli przewożone są bardzo drogie kamery, obiektywy lub akcesoria, nie ma miejsca na półśrodki. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór wytrzymałych, a zarazem niezwykle lekkich kufrów, które umożliwiają bezpieczny transport nawet na dalekie odległości. W naszym sklepie dostępne są produkty takich marek jak Bebob i HPRC.

Oferujemy szeroki wybór walizek w różnych rozmiarach. Dostępne są modele wypełnione specjalną wkładką piankową, która dodatkowo chroni cenną zawartość. Całkowita szczelność sprawia, że niestraszny im deszcz, kurz ani błoto. Oferujemy modele wyposażone w zawór bezpieczeństwa oraz zaawansowane systemy blokowania. Znajdą Państwo u nas również walizki z wbudowanymi kółkami oraz poręcznym uchwytem, który ułatwia przenoszenie. Ponadto, możliwość kaskadowego łączenia sprawia, że wszystkie walizki są dodatkowo usztywniane podczas transportu. Zapewniamy bezpieczny transport elementów oświetlenia takich jak statywy oraz lampy, a specjalnie zaprojektowane pokrowce dostępne w naszym sklepie umożliwiają także przewożenie sprzętu o niestandardowych wymiarach. Ponadto mogą Państwo kupić wzmocnione plecaki, sztywne etui na karty pamięci, szyfrowane kłódki i inne.

Nasza oferta jest nieustannie poszerzana o nowe produkty renomowanych firm, a nasz sklep stale się rozwija. Zależy nam na jak najwyższej jakości oraz niezawodności, co w przypadku walizek służących do transportu cennego sprzętu jest szczególnie istotne. Staramy się też, by nasz asortyment jak najlepiej odpowiadał na Państwa potrzeby.