Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Gimbale do smartfonów

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo gimbale i systemy stabilizacji obrazu przeznaczone do smartfonów. Współczesne telefony komórkowe, szczególnie topowe modele, są wyposażone w dobrej jakości aparaty z jasnymi obiektywami. Smartfony są urządzeniami najczęściej wykorzystywanymi podczas robienia zdjęć i nagrywania filmów w trakcie wakacji. W naszym sklepie znajdą Państwo produkty m.in. marki DJI.

Gimbale do smartfonów dostępne w naszym sklepie charakteryzują się niską wagą i wytrzymałą konstrukcją. Pozwalają na uzyskanie płynnych ujęć nawet podczas marszu. Oferujemy modele z 3-osiową stabilizacją, które umożliwiają aktywne śledzenie obiektów oraz ułatwiają wykonywanie ujęć typu timelapse. Nasze gimbale są kompatybilne ze wszystkimi najpopularniejszymi smartfonami dostępnymi na rynku. Zastosowanie wysokowydajnego ogniwa pozwala na nieprzerwaną pracę przez kilka godzin. Szeroki zakres temperatury roboczej naszych gimbali umożliwia bezproblemowe użytkowanie w praktycznie każdych warunkach. Specjalnie zaprojektowany, antypoślizgowy uchwyt znacząco poprawia komfort użytkowania. Systemy stabilizacji cechują się prostą konstrukcją, dzięki której mogą być używane nawet przez początkujących operatorów.

W naszym sklepie, oprócz gimbali, znajdą Państwo również profesjonalne akcesoria cechujące się wysoką jakością wykonania. Dostępne są m.in. statywy, obiektywy, pokrowce, walizki, płytki i śruby montażowe, systemy Follow Focus, oprogramowanie do edycji wideo oraz wiele innych. Stale powiększamy nasz asortyment o nowe produkty, starając się, aby nasza oferta była jak najbardziej kompletna.