Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Gimbale do kamer filmowych

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo gimbale dedykowane do kamer filmowych. Tego typu urządzenia cechują się wytrzymałą konstrukcją i stosunkowo niską wagą, która ułatwia transport. Oferujemy systemy stabilizacji obrazu, współpracujące ze wszystkimi najpopularniejszymi kamerami cyfrowymi. Znajdą Państwo u nas produkty m.in. takich firm, jak DJI i Glidecam.

W naszym sklepie znajdą Państwo modele charakteryzujące się składaną konstrukcją, które można łatwo zmieścić nawet w niewielkim plecaku. Płynność jest jednym z najważniejszych parametrów obrazu, który decyduje o jakości materiału. Poruszone ujęcia pełne drgań, w konsekwencji których powstają rozmazania, sprawiają, że film nie jest atrakcyjny dla widza. Większość kamer ma wbudowaną stabilizację obrazu, która w praktyce okazuje się jednak niewystarczająca. Oprócz wysokiej jakości gimbali oferujemy również szereg akcesoriów poszerzających możliwości bazowego urządzenia oraz poprawiających komfort użytkowania. Dostępne są m.in. uchwyty do mikrofonów, uniwersalne mocowania, komplety śrub montażowych, podstawki przeznaczone do płaskich powierzchni, wodoszczelne i wstrząsoodporne pokrowce gwarantujące bezpieczny transport, uchwyty, ładowarki oraz wiele innych.

Dokładamy wszelkich starań, by oferta naszego sklepu była jak najbardziej kompletna i odpowiadała na potrzeby zarówno profesjonalnych filmowców, jak i początkujących operatorów. Stale poszerzamy asortyment o produkty renomowanych marek oraz dbamy o to, by nowości pojawiały się w naszym sklepie tuż po premierze. Jako firma stawiamy na wysoką jakość oraz profesjonalizm.