Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Systemy stabilizacji do aparatów DSLR

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo profesjonalne systemy stabilizacji, przeznaczone do aparatów DSLR. Niezwykle popularne lustrzanki znajdują zastosowanie m.in. w produkcji materiałów na potrzeby social mediów. Oferujemy systemy umożliwiające osiągnięcie stabilnego obrazu nawet podczas nagrywania ujęć w ruchu. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty takich marek jak DJI oraz Tilta.

Dostępne w naszym sklepie gimbale cechują się stosunkowo niewielkimi rozmiarami i niską wagą, dzięki czemu są niezwykle mobilne. Aparaty DSLR mają zazwyczaj wbudowaną stabilizację obrazu, jednak jest ona niewystarczająca. Używając naszych gimbali, mają Państwo pewność, że zarejestrowany materiał będzie charakteryzował się znacznie mniejszą ilością drgań, co bezpośrednio przekłada się na lepszą jakość obrazu. Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo zewnętrzne baterie, uchwyty, płyty montażowe i wsporniki. Oferujemy również zestawy gimbali z kamerą rejestrującą obraz w maksymalnej rozdzielczości 4K. Takie urządzenia pozwalają na łatwe wykonywanie ujęć panoramicznych oraz timelapse. Niewielkie rozmiary pozwalają na użytkowanie sprzętu w praktycznie każdych warunkach.

Ludzkie oko rejestruje zdecydowanie więcej szczegółów gdy film jest pozbawiony drgań i powstających w ich skutek rozmyć, dlatego zarówno profesjonaliści, jak i początkujący filmowcy używają dedykowanych systemów stabilizacji, aby nagrywany materiał był jak najbardziej płynny. Jako profesjonaliści, na pierwszym miejscu stawiamy na wysoką jakość wykonania oraz niezawodność. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek z wieloletnim doświadczeniem na rynku wideo.