Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Statywy 100 mm

W ofercie naszego sklepu znajdują się statywy z systemem 100 mm, które są dedykowane do średnich oraz dużych kamer. Oferujemy produkty cechujące się wytrzymałą konstrukcją oraz niską wagą. Stawiamy na wysoką jakość wykonania, solidność oraz niezawodność. W naszej ofercie znajdą państwo m.in. statywy marki Sachtler i Cartoni.

Oferujemy statywy wyposażone w głowicę olejową, która pozwala na rejestrowanie płynnych ujęć panoramicznych. Specjalnie zaprojektowane ramię z możliwością przedłużenia jest niezwykle komfortowe w użyciu, a zastosowanie antypoślizgowej rączki eliminuje przypadkowe ruchy kamery. Aby dodatkowo usztywnić całą konstrukcję, niektórzy producenci stosują dolne spinacze poprawiające stabilność. Oferujemy statywy cechujące się szeroką regulacją zakresu pracy, dzięki której operator może rejestrować obraz z różnych wysokości. Urządzenia dostępne w naszym sklepie są wyposażone w specjalne gumowe nakładki, umożliwiające pracę nawet na delikatnych powierzchniach. Średnica głowicy wynosząca 100 mm sprawia, że nasze statywy są kompatybilne ze wszystkimi najpopularniejszymi profesjonalnymi kamerami dostępnymi na rynku.

W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór akcesoriów niezbędnych na każdym planie zdjęciowym. Staramy się, aby oferta była jak najbardziej kompletna i zaspokajała potrzeby nawet najbardziej ambitnych produkcji filmowych. Oferujemy profesjonalne obiektywy, systemy wspomagające perfekcyjne ustawienie ostrości typu Follow Focus, dyski SSD, karty pamięci, filtry, oprogramowanie, przewody oraz wiele innych. Naszą misją jest dostarczanie urządzeń i peryferiów charakteryzujących się wysoką jakością wykonania oraz niezawodnością.