Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Monopody

Dostępne w naszym sklepie monopody to poręczne urządzenia charakteryzujące się niską wagą i stosunkowo niewielkimi rozmiarami, dzięki którym mogą być wykorzystywane nawet w trudno dostępnych miejscach. Oferujemy m.in. produkty marki Manfrotto, które cechują się wysoką jakością wykonania i solidną konstrukcją.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo modele z głowicą, która gwarantuje stabilne ujęcia panoramiczne. Szeroki zakres wysokości roboczej umożliwia filmowanie z różnej perspektywy. Oferujemy urządzenia wspomagające filmowanie aparatami typu DSLR oraz niewielkim kamerami, a w naszym sklepie dostępne są zarówno modele wykonane z aluminium, jak i z włókna węglowego. Składana konstrukcja monopodów umożliwia ich łatwy transport. Dodatkowo znajdą Państwo urządzenia, które mogą pracować w bardzo szerokim zakresie temperatury i są wykorzystywane w praktycznie każdych warunkach.

W naszej ofercie dostępne są również inne akcesoria niezbędne na każdym planie zdjęciowym, czy to w warunkach studyjnych czy plenerowych. Oferujemy m.in. konwertery umożliwiające błyskawiczną zmianę typu mocowania, profesjonalne obiektywy filmowe, systemy wspomagające perfekcyjne ustawienie ostrości obrazu, filtry szare o różnej gęstości, nośniki danych, okablowanie, piloty zdalnego sterowania, profesjonalne oprogramowanie do edycji wideo oraz wiele innych. Jako profesjonaliści na pierwszym miejscu stawiamy na wysoką jakość oraz niezawodność, dlatego współpracujemy wyłącznie z renomowanymi markami. Staramy się, aby nasza oferta odpowiadała zarówno na potrzeby profesjonalistów, jak i mniej doświadczonych filmowców.