Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Głowice

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo głowice dedykowane zarówno do profesjonalnych statywów wykorzystywanych na planach zdjęciowych największych produkcji kinowych, jak i te przeznaczone do podstawowych modeli, używanych przez początkujących filmowców. Oferujemy głowice firm uznanych w branży techniki audiowizualnej, jak m.in. Manfrotto i O`Connor.

W naszej ofercie znajdą Państwo głowice olejowe z różnymi typami łączenia, które są kompatybilne ze wszystkimi najpopularniejszymi modelami kamer kinowych. Głowice cechują się zaawansowaną budową, która umożliwia płynne ruchy w bardzo szerokim zakresie. Specjalnie zaprojektowane ramię jest zakończone antypoślizgowym uchwytem. Oferujemy również modele, których zasada działania opiera się o półkulę. Regularny opór pozwala na uzyskanie niezwykle płynnych ujęć. Nasze głowice są bezpośrednio montowane na statywach i gwarantują pełną kontrolę nad obrazem w obu osiach. Szeroki zakres temperatury roboczej sprawia, że urządzenia te mogą pracować w praktycznie każdych warunkach. Co ważne, lekka, a zarazem wytrzymała konstrukcja zapewnia pełną mobilność.

W naszej ofercie znajdą Państwo również profesjonalne statywy z rozpórkami, które dodatkowo stabilizują cały zestaw. W creative tools dostępne są również obiektywy filmowe, konwertery, filtry, systemy wspomagające perfekcyjne ustawienie ostrości typu Follow Focus, wsporniki, karty pamięci, dyski, oprogramowanie do edycji wideo oraz wiele innych. To tylko niewielka część asortymentu dostępnego w naszym sklepie. Jako profesjonaliści cenimy sobie wysoką jakość wykonania oraz niezawodność, dlatego współpracujemy wyłącznie z renomowanymi firmami mającymi wieloletnie doświadczenie w branży foto i wideo. Staramy się, aby nasza oferta była jak najbardziej kompletna i zaspokajała potrzeby zarówno doświadczonych filmowców, jak i początkujących operatorów.