Lista  Siatka 

  1. edelkrone SliderONE PRO V2 - ostatnia sztuka

    edelkrone SliderONE PRO V2 - ostatnia sztuka

    4 599,00 PLN
    Dostępny 7-14 dni
    Zmotoryzowany slider do realizacji płynnych ruchów kamery Dowiedz się więcej

Lista  Siatka 

Slidery

Dostępne w naszym sklepie slidery skierowane są do filmowców chcących nagrywać płynne ujęcia w ruchu. Nasze akcesoria cechują się niezwykle lekką i wytrzymałą konstrukcją, dzięki czemu są łatwe w transporcie. Oferujemy slidery m.in. marki Syrp, które charakteryzują wysoką jakością i precyzyjnym wykonaniem.

Dostępne w naszym sklepie slidery są wyposażone w szybkozaciskowe nóżki oraz zaawansowany system przeciwwagi, który pozwala na używanie dużych aparatów i kamer. Łożyskowane rolki gwarantują niezwykle płynne ujęcia w ruchu. Oferujemy modele z hamulcem bezpieczeństwa, który zapewnia bezpieczny transport urządzenia. Dostępne w naszym sklepie stoliki obrotowe umożliwiają wykonywanie panoramicznych zdjęć oraz filmów w technice 360°. Ponadto znajdą Państwo w creative tools stoliki z wbudowanym modułem bluetooth, który pozwala na zdalne sterowanie za pośrednictwem smartfona lub tabletu. Oferujemy również specjalne mocowania do statywu, ułatwiające rejestrowanie ujęć typu timelaps. Uchwyt charakteryzuje się dużą ładownością, dlatego może być wykorzystywany z większością aparatów DSLR. Akcesorium jest wyposażone w wysokowydajne ogniwo litowo-jonowe, które cechuje się długą żywotnością i krótkim czasem ładowania.

W naszym sklepie znajdą Państwo również profesjonalne wózki pozwalające na wykonywanie ujęć nawet w 3 osiach. Prosta, a zarazem solidna budowa umożliwia szybką instalację. Nasze wózki cechują się niską wagą i składaną konstrukcją, dzięki której cały zestaw można przetransportować w plecaku. Oprócz wcześniej wymienionych urządzeń i akcesoriów, oferujemy także statywy, torby, uchwyty, rigi, systemy Follow Focus, filtry oraz wiele innych. Jako profesjonaliści cenimy wysoką jakość wykonania i niezawodność, dlatego współpracujemy wyłącznie z renomowanymi markami, mającymi wieloletnie doświadczenie w branży foto i wideo.