Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Rigi do Arri

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo profesjonalne rigi przeznaczone do urządzeń marki Arri. Uchwyty odciążające ręce i barki kamerzysty są jednymi z najbardziej przydatnych dodatków poprawiających komfort użytkowania, a dodatkowo pozytywnie wpływają na jakość obrazu poprzez lepszą stabilizację kamery.

Oferujemy profesjonalne rigi umożliwiające idealne dopasowanie urządzenia marki Arii wraz z podłączonymi akcesoriami do sylwetki operatora. Wielogodzinna praca z ciężką kamerą daje się we znaki nawet najbardziej doświadczonym kamerzystom. Aby uzyskać perfekcyjnie płynne ujęcia nawet po całym dniu filmowania, zarówno profesjonaliści, jak i początkujący operatorzy stosują specjalne uchwyty, które cechują się niezwykle lekką, a zarazem wytrzymałą konstrukcją. Proponujemy Państwu modele, które są odporne na niekorzystne warunki pogodowe, przez co mogą być wykorzystywane podczas pracy w terenie o każdej porze roku.

W naszej ofercie znajdą Państwo również szeroki wybór akcesoriów niezbędnych zarówno na planach zdjęciowych pełnometrażowych produkcji kinowych, jak i podczas realizacji niewielkich projektów reklamowych. Oferujemy akcesoria poszerzające możliwości urządzeń oraz poprawiające komfort użytkowania. Dostępne są m.in. profesjonalne obiektywy pozwalające uzyskać kinowy efekt bokeh, konwertery umożliwiające błyskawiczną zmianę typu mocowania, filtry szare o różnej gęstości, oprogramowanie do edycji wideo, śruby montażowe, zaciski, statywy oraz wiele innych. Misją naszej firmy jest dostarczanie klientom najwyższej jakości urządzeń i akcesoriów, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie produkty renomowanych marek.