Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Projektory

W tej kategorii znajdą Państwo profesjonalne projektory, wyświetlające obraz w maksymalnej rozdzielczości 4K. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jasnością oraz długą żywotnością. Dzięki prostej obsłudze i intuicyjnemu menu, mogą być wykorzystywane praktycznie przez wszystkich. Oferujemy produkty m.in. marki JVC, która słynie z wysokiej jakości wykonania oraz niezawodności.

Dostępne w naszej ofercie projektory oferują możliwość konwertowania sygnału 2D do 3D. Użytkownik musi jedynie dokupić specjalne okulary oraz nadajnik, które również oferujemy w naszym sklepie. Dzięki dużej jasności i kontrastowi, obraz może być wyświetlany nawet w stosunkowo jasnych pomieszczeniach. W naszej ofercie znajdą Państwo wydajne projektory, którymi można sterować zdalnie za pomocą smartfona lub tabletu. Urządzenia te są niezwykle ciche, dlatego nie przeszkadzają osobie prowadzącej szkolenie lub wykład. Szeroki zakres odchylania obiektywu w pionie i poziomie pozwala na idealne dopasowanie wyświetlanego obraz do ekranów projekcyjnych lub innych powierzchni. Dostępne w naszym sklepie projektory to nowoczesne urządzenia o niskim zapotrzebowaniu na energię elektryczną, nawet podczas intensywnej pracy. Projektory, w zależności od modelu, dysponują wszystkimi najbardziej popularnymi złączami, dzięki czemu są kompatybilne z wieloma urządzeniami. Nasze sprzęty idealnie nadają się do dużych sal wykładowych, ale również do salek konferencyjnych czy szkoleniowych.

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości urządzeń i akcesoriów zarówno do klientów instytucjonalnych, jak i indywidualnych. Stale poszerzamy asortyment o nowe produkty renomowanych firm z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy na bieżąco ze zmianami na rynku i dbamy o to, by nasze portfolio produktowe było bogate w najnowsze osiągnięcia producentów z branży techniki audiowizualnej.