Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Mocowanie F Nikon

Typ mocowania F został wprowadzony przez firmę Nikon w 1959 roku. Średnica otworu ma 44 mm i 3 zaczepy pozwalające na szybkie podłączenie obiektywu do korpusu. Aby zamocować optykę do body, należy obrócić ją w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara. Budowa bagnetu F nie została zmieniona przy okazji wprowadzenia automatycznego ustawienia ostrości, dlatego użytkownicy mają dostęp do szerokiej gamy optyki. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty m.in. Samyang, Gecko-Cam i Zeiss. Mocowanie F jest stosowane zarówno w obiektywach stałoogniskowych, zmiennoogniskowych, jak i dedykowanych do urządzeń z różną wielkością matrycy.

Oferujemy profesjonalne obiektywy pokryte antyrefleksyjną powłoką, która redukuje do minimum odblaski świetlne. W naszym sklepie znajdą Państwo modele z metalową obudową, która zapewnia dużą wytrzymałość. Tego typu urządzenia są wykorzystywane do pracy w trudnym terenie. W naszej ofercie znajdują się również obiektywy z mocowaniem F, które są wykorzystywane w profesjonalnych produkcjach telewizyjnych czy filmowych, nagrywanych w wysokiej rozdzielczości. W naszym sklepie, oprócz obiektywów, dostępne są również wysokiej jakości konwertery, które umożliwiają błyskawiczną zmianę typu mocowania. Oferujemy filtry ND o różnej gęstości, filtry ochronne, statywy z olejową głowicą, nośniki pamięci, okablowanie i profesjonalne programy, wykorzystywane w procesie postprodukcji.

Jako firma cenimy sobie profesjonalizm oraz niezawodność, dlatego współpracujemy wyłącznie z renomowanymi firmami, które oferują produkty najwyższej jakości. Nasz asortyment jest stale rozbudowywany, gdyż staramy się, aby nasza oferta była kompletna i zawierała wszystkie niezbędne urządzenia oraz peryferia, wykorzystywane zarówno na amatorskim, jak i profesjonalnym planie filmowym i zdjęciowym.