Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Monitory wideo 24”- 46”

W tej kategorii znajdą Państwo profesjonalne monitory wideo o przekątnej od 24 do 46 cali. Tego typu urządzenia są przeznaczone do pracy m.in. z kamerami telewizyjnymi. Oferujemy wysokiej jakości monitory, cechujące się bardzo dobrym odwzorowaniem kolorów. Współpracujemy m.in. z takimi producentami, jak JVC, Osee i SonoVTS.

W naszej ofercie znajdą Państwo modele klasy broadcastowej, charakteryzujące się zaawansowanym przetwarzaniem zarówno audio, jak i wideo. Urządzenie tej klasy jest wykorzystywane również do pracy z profesjonalnymi programami graficznymi. Dodatkowo, dzięki modułowej budowie, użytkownik może dowolnie rozbudowywać monitor o nowe porty, dostosowując go do potrzeb realizowanego projektu. W naszym sklepie znajdą Państwo modele z funkcjami FalseColor, Vectorskop, Zebra oraz Focus Assist. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań sprawia, że wyświetlany obraz jest niezwykle stabilny i jednorodny. Oferujemy również monitory wideo z funkcją 3D, które umożliwiają pracę w projektach rejestrowanych, w technologii trójwymiarowej.

Oferujemy także szeroki wybór akcesoriów przeznaczonych do monitorów. Dostępne są moduły rozszerzające możliwości urządzenia bazowego, okablowanie, klatki bezpieczeństwa, uchwyty, osłony na ekran, adaptery zasilające, baterie, pokrowce wykonane z wytrzymałych materiałów oraz wiele innych. Staramy się, aby nasza oferta była jak najbardziej kompletna i odpowiadała na potrzeby nawet najbardziej ambitnych projektów filmowych. Stale poszerzamy nasz asortyment o nowe produkty renomowanych firm, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania i niezawodnością.