Lista  Siatka 

  1. Bright Tangerine (B1252.0012) Drumstix 15mm Titanium Support Rods - 12" Pair

    Bright Tangerine (B1252.0012) Drumstix 15mm Titanium Support Rods - 12" Pair

    617,00 PLN
    Dostępny od ręki
    Para rurek Bright Tangerine Drumstix 15mm Sterling Titanium Support Rods wpisuje się w tradycję Bright Tangerine niestrudzenie dążąc do zmniejszenia wagi bez poświęcania wytrzymałości i użyteczności. Dowiedz się więcej

Lista  Siatka 

Mechaniczny Follow Focus

Precyzyjne ustawienie ostrości jest jednym z najważniejszych parametrów obrazu. Pozwala skupić uwagę widza na konkretnym fragmencie kadru. Regulacja ostrości umożliwia oddanie emocji oraz klimatu filmu. Operatorzy, którzy chcą uzyskać jak najwyraźniejszy obraz, stosują wspomagające systemy Follow Focus. Ich zadaniem jest pełna kontrola nad ostrzeniem. Materiał rejestrowany z udziałem systemu charakteryzuje się większą szczegółowością oraz brakiem rozmyć. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. produkty marki Shoot35.

Mechaniczne systemy Follow Focus są dedykowane do obiektywów z konkretną ogniskową. Sprzęt charakteryzuje się zmiennym kierunkiem działania, który idealnie współpracuje z obiektywami wszystkich najpopularniejszych producentów. Zestawy dostępne w naszym sklepie są wyposażone w specjalnie zaprojektowane ramię, które ma możliwość obrotu. Sterowanie może odbywać się po obu stronach kamery. Kolejną przydatną funkcją jest regulowanie tłumienia. Konstrukcja jest wykonana ze stali nierdzewnej, tworzywa acetylowego oraz aluminium. Niska waga zestawu zapewnia pełną mobilność i łatwe użytkowanie. System ma standardowe porty, służące do podłączenia dodatkowych akcesoriów.

Creative tools to sklep, który oferuje wyłącznie urządzenia i akcesoria, które charakteryzuje najwyższa jakość wykonania i potwierdzona niezawodność. Mowa tu o aparatach i kamerach, a także obiektywach, filtrach, statywach i innych peryferiach. Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta była jak najbardziej kompletna i odpowiadała na potrzeby zarówno profesjonalistów, jak i mniej doświadczonych filmowców.