Lista  Siatka 

  1. Kinorg B20 KM1 follow focus bezprzewodowy

    Kinorg B20 KM1 follow focus bezprzewodowy

    7 247,00 PLN
    Dostępny od ręki
    Jednoosiowy, bezprzewodowy followfocus dla gimbali. Steruje 1 silnikiem soczewki - KM-1. Dowiedz się więcej

Lista  Siatka 

Bezprzewodowy Follow Focus

Aby uzyskać perfekcyjnie ostry obraz, operatorzy filmowi stosują systemy Follow Focus. Z ich pomocą możliwa jest pełna kontrola ostrości rejestrowanego materiału. Zmiana ostrości obrazu pozwala skupić uwagę widza w pożądanym miejscu. Pomaga oddać klimat filmu i przekazać emocje. W ofercie naszego sklepu dostępne są m.in. urządzenia marki Kinorg.

W tej sekcji znajdą Państwo bezprzewodowe systemy Follow Focus, które są wyposażone w wydajną baterię, umożliwiającą pracę przez cały dzień zdjęciowy. Niemal bezgłośny silnik tych urządzeń to jedynie jedna z ich wielu zalet. Oferujemy modele bez dodatkowego transmitera, które mają dodatkowe przedłużenie uchwytu oraz kabel odpowiedzialny za zasilanie. W naszej ofercie znajdują się modele wykonane z wytrzymałych materiałów, z wodoszczelną obudową, która umożliwia pracę w trudnych warunkach. Wbudowana gałka ostrości ma szeroki zakres i pozwala na precyzyjne ustawienie ostrości obrazu. Oferujemy również modele wyposażone w funkcję podświetlania pierścieni, która ułatwia nagrywanie po zmroku.

W ofercie naszego sklepu dostępne są również systemy Follow Focus dedykowane do gimbali. Pokrętło odpowiedzialne za ustawianie ostrości obraca się w bardzo szerokim zakresie, a wśród dostępnych modeli znajdują się takie z obudową wykonaną ze wzmocnionego aluminium, pokrytego warstwą anody, która chroni sprzęt przed uszkodzeniami mechanicznymi. Transmiter ma duży zasięg i pracuje w częstotliwości zapewniającej stabilne połączenie. W oferowanym przez nas asortymencie znalazło się miejsce dla akcesoriów niezbędnych na każdym planie zdjęciowym. Oferujemy m.in. statywy, profesjonalne obiektywy filmowe, torby, dyski, karty pamięci, filtry, wsporniki, nakładki, profesjonalne programy do edycji wideo i wiele innych. Staramy się, aby nasza oferta jak najlepiej odpowiadała na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Jako firma na pierwszym miejscu stawiamy na profesjonalizm, wysoką jakość wykonania oraz niezawodność, dlatego współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami sprzętu z branży techniki audiowizualnej.