Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Lampy reporterskie

Odpowiednie oświetlenie jest szczególnie istotne podczas nagrywania wywiadów i reportaży. Filmowcy pracujący w terenie często borykają się z problemem zbyt słabego oświetlenia, które negatywnie wpływa na jakość zarejestrowanego materiału. W tej sekcji znajdą Państwo profesjonalne lampy reporterskie, które jednocześnie cechują się dużą mocą, niewielkimi rozmiarami oraz stosunkowo niewielką wagę. Oferujemy urządzenia takich firm jak Manfrotto i Dedo Weigert.

W naszym sklepie znajdą Państwo modele przeznaczone do zamontowania na kamerze lub aparacie. Tego typu urządzenia mają regulowany kąt padania światła, dzięki czemu operator może dostosować oświetlenie do panujących warunków. Dodatkowo takie funkcje jak regulacja ostrości i płynne ściemnianie bez zmiany barwy światła umożliwiają pełną kontrolę nad kadrem. Do produkcji naszych lamp zostały użyte wysokowydajne, energooszczędne diody LED, które cechują się nie tylko długą żywotnością, ale również równomierną pracą. W tej sekcji znajdą Państwo również kompaktowe modele lamp, które znajdują zastosowanie zarówno w przypadku filmowania, jak i fotografii. Nasze produkty wyróżniają się doskonałym odwzorowaniem kolorów i precyzyjną regulacją mocy. Zastosowanie wysokowydajnych ogniw litowo-jonowych sprawia, że lampy mogą nieprzerwanie pracować przez długi okres bez konieczności ponownego ładowania.

Oprócz lamp reporterskich oferujemy również płytki pod baterię, kompatybilne z wybranymi modelami, kable zasilające, solidne uchwyty do lamp zapewniające stabilną pracę, uchwyty statywowe, stojaki, torby transportowe wykonane z wytrzymałego tworzywa oraz wiele innych.