Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Urządzenia pomiarowe

Perfekcyjna synchronizacja wielu urządzeń bywa problematyczna. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia, dzięki którym praca w studio będzie efektywniejsza. Oferujemy m.in. sprzęt firmy Blackmagic Design, słynącej z miniaturowych urządzeń, charakteryzujących się wysoką wydajnością i profesjonalnymi funkcjami, które zwykle stosowane są w znacznie większych urządzeniach.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo m.in. generatory synchronizacji mające kilka stabilizowanych wyjść wideo, które zapewniają pełną synchronizację urządzeń w studio w kilku standardach, w tym telewizyjnym. Szereg obsługiwanych standardów sprawia, że nasze urządzenia cechują się nie tylko wszechstronnością użytkowania i szeroką kompatybilnością, ale również współpracą ze wszystkimi najpopularniejszymi systemami operacyjnymi. W naszej ofercie dostępne są także specjalistyczne karty diagnostyczne, które mają szereg wbudowanych złączy oraz dodatkowych funkcji rozszerzających możliwości urządzenia. W naszym sklepie mogą Państwo kupić profesjonalne monitory służące sprawdzaniu przebiegu różnych procesów oraz śledzeniu ścieżki audio. Tego typu urządzenia pozwalają na szybkie wychwytywanie błędów w materiale.

Staramy się, aby nasza oferta była jak najlepiej dopasowana zarówno do dużych przedsiębiorstw zajmujących się produkcją wideo, jak i samodzielnych filmowców, realizujących małe i średniej wielkości projekty. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi markami, których produkty cechują się wysoką jakością wykonania, solidnością i niezawodnością. Nasza oferta jest stale poszerzana, dzięki czemu mogą Państwo zakupić produkty bezpośrednio po ich oficjalnej premierze.