Lista  Siatka 

  1. YoloLiv YoloBox Mini Portable Live Streaming Studio

    YoloLiv YoloBox Mini Portable Live Streaming Studio

    3 889,00 PLN
    Dostępny 7-14 dni
    YoloBox Mini to super przenośny koder, monitor i rejestrator do streamingu, który posiada wiele zaawansowanych funkcji do pracy na najwyższym poziomie. Dowiedz się więcej

Lista  Siatka 

Streaming

Niezawodność urządzeń podczas transmisji na żywo jest niezwykle ważna nie tylko w trakcie telewizyjnych transmisji, ale również gdy transmitowane są wydarzenia bezpośrednio do Internetu. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór urządzeń charakteryzujących się zarówno wysoką wydajnością, jak i niewielkimi rozmiarami, co pozwala na ich pełną mobilność. Współpracujemy z takimi markami jak AJA, Blackmagic Design, Epiphan, Livestream i Teradek.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo zarówno zestawy składające się z dekoderów i enkoderów, jak i pojedyncze urządzenia. Oferujemy modele umożliwiające bezpośredni streaming poprzez sieć wi-fi, ethernet lub pojedynczy modem 3G i 4G. Nasze urządzenia charakteryzują się podwyższą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz wszechstronną obsługą protokołów transportowych. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo modele wyposażone w czytelny wyświetlacz OLED, który pozwala na szybkie zmiany oraz podgląd aktualnych ustawień. Wbudowana bateria litowo-jonowa pozwala na nieprzerwaną pracę przez kilka godzin.

Oferujemy również modele umożliwiające transmisję danych z dowolnego miejsca za pośrednictwem sieci komórkowej. Dołączone oprogramowanie pozwala na szybkie zarządzanie strumieniem danych. Popularne interfejsy umożliwiają podłączenie wszystkich najpopularniejszych modemów USB. Oferujemy również licencję pozwalającą na pracę z enkoderami. Licencja jest kompatybilna m.in. z urządzeniami telewizyjnymi. Dodatkowo, w naszym sklepie mogą kupić Państwo profesjonalne urządzenia, dzięki którym możliwe jest wyświetlanie dowolnego źródła jak kamery internetowej. Sprzęt pozwala na streaming na wszystkie popularne platformy internetowe. Jako firma stawiamy na wysoką jakość i bezawaryjność, co jest szczególnie istotne w przypadku transmisji na żywo. Oferujemy urządzenia renomowanych producentów, którzy mają wieloletnie doświadczenie.