Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Routery

Routery dostępne w naszym sklepie obsługują wszystkie najpopularniejsze standardy, dzięki czemu mają bardzo wszechstronne zastosowanie. Wbudowany szereg złączy pozwala na współpracę z wieloma urządzeniami jednocześnie. Nasze routery przeznaczone są nie tylko do małych grup roboczych i zestawów mobilnych, ale także do profesjonalnych planów zdjęciowych, realizujących duże projekty. W naszym sklepie dostępne są urządzenia renomowanych marek takich jak AJA i Blackmagic Design.

Za pomocą routerów dostępnych w naszym sklepie mogą Państwo podłączyć oraz rootować kombinację różnych sygnałów SD, HD i 4K. Oferujemy urządzenia cechujące się zaawansowanym, a zarazem prostym w obsłudze sterowaniem, co pozwala na ich szybką konfigurację. Dodatkowo mogą Państwo kupić u nas profesjonalne Videohuby, umożliwiające switcher routing oraz desk control. Routery tego typu mogą być upgradowane za pomocą modułów. Oferujemy modele pozwalające na redundancję poprzez zamontowanie drugiej karty crosspoint, wówczas uzyskują Państwo pewność pracy 24 godziny na dobę. Oprócz routerów, oferujemy również uniwersalne zasilacze, charakteryzujące się dużą mocą oraz pozwalające na dodanie kilku nowych portów. W naszym sklepie znajdą Państwo uniwersalne interfejsy zwiększające liczbę wejść i wyjść. Dodatkowo w tej sekcji znajdują się uniwersalne kable do zdalnego sterowania.

Misją naszej firmy jest dostarczanie najwyższej jakości urządzeń i akcesoriów zarówno do firm, jak i do osób prywatnych. Staramy się, aby nasza oferta była jak najlepiej dopasowana nie tylko do profesjonalnych planów zdjęciowych realizujących duże projekty, ale również do początkujących filmowców, którzy cenią sobie wysoką jakość.