Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Podzielniki obrazu

W tej sekcji znajdą Państwo profesjonalne podzielniki obrazu, mogące monitorować jednocześnie nawet kilkanaście sygnałów. Nasze urządzenia są wykorzystywane zarówno na profesjonalnych planach zdjęciowych pełnometrażowych produkcji filmowych, jak i podczas realizacji mniejszych projektów. Duża ilość złączy sprawia, że podzielniki obrazu są niezwykle wszechstronne. Nasze produkty charakteryzują się nie tylko niewielkimi rozmiarami, ale również niską wagą, która pozwala na pełną mobilność sprzętu.

Oferujemy urządzenia renomowanych producentów, których wyroby słyną zarówno z wysokiej jakości wykonania, jak i niezawodności. Współpracujemy m.in. z Blackmagic Design, Grass Valley i Matrox. Podzielniki obrazu dostępne w naszym sklepie charakteryzują się nie tylko wysoką elastycznością wyświetlanego obrazu, ale również niskim poborem energii oraz możliwością łączenia modułowego w większe zestawy. W naszej ofercie znajdą Państwo modele współpracujące zarówno z systemem operacyjnym Windows, jak i Mac OS. Nasze urządzenia można z powodzeniem instalować do szaf typu rack oraz wozów transmisyjnych. Pomimo zaawansowanych rozwiązań, podzielniki są niezwykle proste w obsłudze, a zastosowanie automatycznego wykrywania sygnału wejściowego umożliwia błyskawiczną pracę urządzenia.

Staramy się, aby nasza oferta była stale rozbudowywana o nowe produkty. Pragniemy dostarczać urządzenia i akcesoria zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Nasz asortyment pozwala wyposażyć nie tylko profesjonalne plany zdjęciowe, ale również studia, a także zapewnić sprzęt niezbędny podczas rozmaitych eventów.