Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Extendery

Dostępne w naszym sklepie extendery pozwalają na bezprzewodowe przesyłanie sygnału charakteryzującego się wysoką rozdzielczością oraz doskonałą jakością. Zastosowanie popularnych złączy pozwala na współpracę m.in. z komputerem, konsolą do gier, dekoderem telewizyjnym i odtwarzaczem DVD.

W naszych dekoderach zastosowano nowoczesne rozwiązania, które zapewniają stabilny przesył danych, a uzyskany w ten sposób obraz charakteryzuje się niezwykłą gładkością, przez co jest bardzo przyjemny dla oka. Oferujemy extendery, które obsługują szereg rozdzielczości i częstotliwości, przez co są niezwykle wszechstronne i wielozadaniowe. W naszym sklepie znajdą Państwo modele, które mogą być sterowane za pomocą pilota, co poprawia komfort użytkowania sprzętu. Oferujemy urządzenia charakteryzujące się nie tylko wzmocnioną obudową, ale także stosunkowo niewielkimi rozmiarami, które ułatwiają transport oraz przechowywanie.

Zdajemy sobie sprawę, że w przypadku bezprzewodowej transmisji danych niezwykle ważna jest niezawodność, bezproblemowe działanie i szybka konfiguracja. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi firmami, których produkty cechują się wysoką jakością wykonania oraz solidną konstrukcją. Stale poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty i staramy się, aby nowości były dostępne w naszym sklepie zaraz po premierze. Oferta jest adresowana zarówno do profesjonalnych firm realizujących wysokobudżetowe produkcje, jak i niezależnych filmowców, którzy cenią wysoką jakość oraz bezawaryjne działanie urządzeń i akcesoriów.