AJA

AJA to przedsiębiorstwo, które zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań dla specjalistów z branży audiowizualnej. Na rynku działa ono już od 1993 roku i obecnie zatrudnia ponad 200 osób, które pracują w różnych lokalizacjach na całym świecie. W ofercie tej firmy znaleźć można m.in. takie produkty, jak karty do przechwytywania obrazu, cyfrowe urządzenia rejestrujące, synchronizatory ramek, skalery czy profesjonalne kamery 4K.

W 2000 roku firma AJA wypuściła linię kart do przechwytywania i odtwarzania obrazu KONA, które od razu zostały docenione przez branżę audiowizualną za swoją innowacyjność i funkcjonalność. Był to przełomowy moment, w którym marka zyskała jeszcze większe niż wcześniej uznanie i zaczęła być ceniona przez największe i najbardziej liczące się w przemyśle wideo przedsiębiorstwa.

W creative tools oferujemy szeroki wybór produktów marki AJA. Wśród nich znajdą Państwo m.in. karty wideo, przenośne interfejsy, rejestratory, minikonwertery przeznaczone do konwersji sygnału, a także nośniki pamięci takie jak dyski i karty. Produkty te w creative tools dostępne są w atrakcyjnych cenach, a ponadto objęte gwarancją. Jesteśmy przekonani, że spełnią one oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.