Lista  Siatka 

  1. Wacom Intuos S Bluetooth Black

    Wacom Intuos S Bluetooth Black

    441,00 PLN
    Dostępny od ręki
    Lekki tablet z super-precyzyjnym piórkiem i jedną z trzech unikalnych bezpłatnych aplikacji do pobrania. Łatwy i szybki w konfiguracji. Dowiedz się więcej

Lista  Siatka 

Tablety graficzne

Tablety graficzne dostępne w naszym sklepie umożliwiają komfortową pracę bezpośrednio na wysokiej jakości ekranie, który zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów i wszelkich detali. W urządzeniach zastosowano najnowocześniejszą technologię, dzięki czemu ruch ręki jest przeniesiony na wyświetlacz z perfekcyjną dokładnością. Cechą charakterystyczną oferowanych przez nas modeli jest intuicyjność, precyzja i natychmiastowa reakcja. Tablety są mocno wrażliwe na dotyk, dzięki czemu praca na nich przebiega bardzo sprawnie. Urządzenia współpracują zarówno z komputerami z systemem Windows, jak i Mac OS. Wystarczy podłączyć je za pomocą kabla USB.

Sprzęty dostępne w naszej ofercie są lekkie i w pełni mobilne. Ergonomiczne piórka, które są dołączone do tabletów świetnie leżą w dłoni i zapewniają precyzyjną pracę. Końcówki umożliwiają rysowanie w różnych stylach. Bardzo cienka konstrukcja sprawia, że tablety są niezwykle kompaktowe i dostosowane do używania w dowolnym miejscu. Część modeli jest dostępna w różnych kolorach. Ważną cechą oferowanych przez nas produktów jest także wydajny procesor, który doskonale radzi sobie z dużymi obciążeniami, wielowarstwowymi plikami, zaawansowaną edycją obrazu, retuszem i animacjami.

Oferujemy tablety graficzne o różnych przekątnych ekranu, dzięki czemu każdy może dopasować produkt do swoich potrzeb i preferencji. Na części modeli dostępnych w naszym sklepie z powodzeniem można radzić sobie z pracami 2D oraz 3D. Tego rodzaju produkty są przeznaczone dla osób, które cenią kompaktowe rozwiązania i szybkość działania.