Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Copilot

Spektakularne efekty specjalne są podstawą większości filmów fantastycznych. Montażyści dokładają wszelkich starań, aby były jak najbardziej realistyczne. Oprogramowanie dostępne w naszym sklepie pozwala na stworzenie pięknych ujęć, które nie tylko wyglądają ultra realistycznie, ale również wprowadzają niezwykły klimat, który przyciąga uwagę widza.

Dostępne w naszej ofercie pakiety są kompatybilne z wieloma programami do edycji wideo. Zawierają m.in. łatwo konfigurowalne mapy tekstur, gotowe modele do użycia zarówno w 2D, jak i 3D oraz wiele innych. Oferujemy również zbiór efektów dźwiękowych zawierających kilkaset różnych odgłosów. Dodatkowo mogą Państwo kupić olbrzymie zbiory grafik dekoracyjnych, które cechują się niezwykle pięknym wyglądem i realizmem. W tej sekcji znajdą Państwo setki gotowych do użycia modeli. Oferujemy m.in. różne rodzaje broni, modele owoców w trójwymiarze, olbrzymie wieżowce i inne.

Oprócz profesjonalnego oprogramowania mogą Państwo kupić w naszym sklepie wysokowydajne komputery, które dzięki olbrzymiej mocy obliczeniowej poradzą sobie nawet z najbardziej ambitnymi projektami zarejestrowanymi w wysokiej rozdzielczości. Dostępne są zarówno modele stacjonarne, jak i laptopy, które szczególnie polecane są dla montażystów ceniących mobilność. Nasza oferta stale się powiększa. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie najważniejsze nowości były dostępne dla Państwa zaraz po premierze. Stawiamy na wysoką jakość i niezawodność, dlatego współpracujemy wyłącznie z renomowanymi firmami mającymi wieloletnie doświadczenie w branży wideo.