Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Pluginy Red Giant

W tej sekcji znajdują się zaawansowane pluginy, które są wykorzystywane nie tylko przez profesjonalnych filmowców, ale także przez początkujących montażystów, którzy chcą wydobyć z zarejestrowanego materiału jak najwięcej. Oferujemy Państwu produkty Red Giant software, które są dostępne zarówno w formie zestawów zawierających kompletne pakiety, jak i pojedynczych wtyczek.

W tej sekcji znajdą Państwo oprogramowanie do tworzenia efektów ruchu z naciskiem na pracę w trójwymiarze. Nasze pluginy pozwalają na projektowanie realistycznych ruchów, efektów specjalnych, napisów, tła i logotypów. Oferujemy narzędzia umożliwiające tworzenie pięknych efektów, które pozytywnie zaskoczą każdego widza. W naszej ofercie znajdują się również pluginy, które ułatwiają uchwycenie emocji i opowiadanie historii zdjęcia. Za pomocą oprogramowania można skorygować kolor, wyczyścić cyfrowy szum i dodać kosmetykę. W tej sekcji dostępne są profesjonalne narzędzia ułatwiające pracę z kluczowaniem. Nasze oprogramowanie pozwala na osiągnięcie maksymalnego realizmu, dzięki czemu efekty pracy są naprawdę imponujące. Dostępne w naszym sklepie programy do symulacji wody są wykorzystywane zarówno w filmach fabularnych, reklamach, jak i programach telewizyjnych. Dzięki naszemu oprogramowaniu mogą Państwo stworzyć ultra realistyczną symulację nie tylko spokojnej wody jeziora, ale również wzburzonego oceanu. Oferujemy także profesjonalne oprogramowanie do obróbki linii czasu i synchronizacji dźwięku.

W naszym sklepie, oprócz oprogramowania, mogą Państwo znaleźć wydajne komputery, charakteryzujące się ogromną mocą obliczeniową, które są niezbędne na każdym etapie procesu postprodukcji. Dodatkowo oferujemy również szybkie dyski SSD i macierze, które pomieszczą najbardziej ambitny projekt filmowy nagrywany w wysokiej rozdzielczości.