Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Boris FX

Realistyczne efekty specjalne są nieodłącznym elementem większości filmów fantastycznych. W ofercie naszego sklepu znajdują się kompletne zestawy wtyczek, kompatybilne ze wszystkimi najpopularniejszymi programami do edycji wideo. Choć nasze pluginy są niezwykle zaawansowane i oferują olbrzymie możliwości, są stosunkowo łatwe w użyciu, dlatego mogą z nimi pracować nawet początkujący montażyści.

W tej sekcji oferujemy Państwu profesjonalne zestawy wtyczek zawierające m.in. generatory grafiki i ruchu, programy do przetwarzania obrazów znajdujących się w zacienieniu oraz opcje dodawania blasków, rozmyć i promieni, które są szczególnie przydatne podczas tworzenia spektakularnie wyglądających tytułów. Dla posiadaczy oprogramowania Boris FX przygotowaliśmy również upgrady, które dodają najnowsze funkcje, efekty i ulepszenia. W naszej ofercie znajdą Państwo również programy przeznaczone do konkretnego systemu operacyjnego, które zawierają setki filtrów, tysiące dostosowanych presetów i nieskończone możliwości edycji. Oferujemy oprogramowanie zarówno z dożywotnią licencją, jak i na określony czas.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była jak najbardziej kompletna, dlatego oprócz zaawansowanego oprogramowania w naszym sklepie mogą Państwo kupić wysokowydajne komputery charakteryzujące się ogromną mocą obliczeniową. Oferujemy zarówno modele stacjonarne, jak i laptopy, które wyróżniają się stosunkowo niską wagą i niewielkimi rozmiarami ułatwiającymi transportowanie. Nasza oferta jest stale powiększana o najnowsze produkty z branży foto i wideo. Staramy się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby zarówno profesjonalistów, jak i początkujących filmowców oraz montażystów, którzy na pierwszym miejscu stawiają wysoką jakość i niezawodność.