Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Edycja wideo

W tej sekcji znajdą Państwo profesjonalne programy przeznaczone do edycji wideo, wyposażone w szereg zaawansowanych funkcji, dzięki którym można wydobyć z zarejestrowanego materiału to, co najlepsze. Oprogramowanie dostępne w naszym sklepie jest kompatybilne ze wszystkimi najpopularniejszymi formatami wideo. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi markami taki jak Adobe, Avid i FAB.

W naszym sklepie znajdą Państwo profesjonalne programy współpracujące zarówno z systemem operacyjnym Windows, jak i Mac OS. Kolorkorekcja, edycja kontrastu, balansu bieli, zmiana klatkażu, rozdzielczości i profesjonalna obróbka zdjęć to tylko niektóre opcje, które oferują nasze produkty. W tej sekcji znajdą Państwo również wysokiej klasy oprogramowanie do produkcji i dodawania otwartych napisów na wizji. Dodatkowo nasze produkty są kompatybilne ze wszystkimi najpopularniejszych formatami, dzięki czemu program jest niezwykle wszechstronny i wielozadaniowy. W naszej ofercie dostępne są zarówno produkty z dożywotnią licencją, jak i programy, których można używać przez pewien okres.

Oprócz zaawansowanego oprogramowania, mogą Państwo kupić w naszym sklepie wydajne komputery stacjonarne, charakteryzujące się ogromną mocą obliczeniową, laptopy, które mogą pracować z materiałem zarejestrowanym w wysokiej rozdzielczości oraz szybkie dyski SSD, cechujące się długą żywotnością i bezawaryjnym działaniem.

Nasza oferta jest stale rozwijana o nowe produkty. Staramy się, aby nowości były dostępne dla Państwa zaraz po premierze.