Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Macierze centralne

Macierze centralne są wykorzystywane przez grupy montażowe pracujące przy realizacji różnego rodzaju projektów filmowych. Urządzenia tego typu umożliwiają pracę w czasie rzeczywistym, a dzięki szerokiej możliwości rozbudowy można je łatwo dopasować do wymagań realizowanego projektu. W naszej ofercie są dostępne m.in. urządzenia marki Editshare, które wyróżniają się nie tylko błyskawiczną pracą, ogromną ilością pamięci i intuicyjną obsługą, ale również potężnym procesorem, który zapewnia stabilną pracę całego systemu.

Oferujemy macierze centralne cechujące się również dużą pojemnością, dzięki czemu są one wykorzystywane w każdym, nawet największych projekcie filmowym. Nasze macierze mają wbudowaną wydajną pamięć operacyjną RAM odpowiadającą za błyskawiczną reakcję urządzenia. Pomimo ogromnych możliwości, nasze macierze zużywają relatywnie niewiele energii, dzięki czemu nie generują dużych kosztów podczas pracy. Dodatkowo emitują niewielką ilość ciepła, przez co mogą być używane w małych pomieszczeniach. Szeroki zakres temperatury roboczej sprawia, że nasze macierze mogą być wykorzystywane w praktycznie każdych warunkach.

Oprócz macierzy oferujemy również profesjonalne programy do korekcji kolorów i edycji wideo. Staramy się, aby nasza oferta była kompletna i odpowiedziała na potrzeby zarówno profesjonalistów, jak i początkujących filmowców i montażystów. W naszym sklepie znajdą państwo również wydajne komputery cechujące się dużą mocą obliczeniową, dyski, przewody, monitory gwarantujące naturalne odwzorowanie kolorów, karty wideo oraz wiele innych.