Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Macierze i dyski

Odpowiednio duża ilość wolnej przestrzeni jest szczególnie istotna nie tylko w przypadku wysokobudżetowych projektów, ale również w trakcie realizacji niewielkich produkcji reklamowych. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno wysokowydajne macierze w typowych konfiguracjach, jak i przenośne dyski SSD. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi firmami taki jak LaCie, Promise, EditShare, Areca, EasyRAID i Netstor.

W naszym sklepie oferujemy m.in. zaawansowane macierze umożliwiające pracę w czasie rzeczywistym kilku osób. Tego typu urządzenia są przeznaczone do średnich oraz dużych środowisk produkcyjnych. Oprócz olbrzymiej przestrzeni dyskowej, macierze cechują się niezwykle wydajnymi podzespołami, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej skomplikowanych procesów montażowych. Macierze sprzedajemy w różnych konfiguracjach, dzięki czemu mogą Państwo dostosować urządzenia do potrzeb projektowych. Dodatkowo w tej sekcji znajdują się dyski zewnętrzne ze wszystkimi najpopularniejszymi typami portów. Nasze produkty charakteryzują się niezwykle szybkim transferem, który jest szczególnie istotny podczas pracy z materiałem rejestrowanym w bardzo dużej rozdzielczości. Oferujemy również wydajne dyski zewnętrzne z wejściem na karty pamięci SD i portem USB, które mogą być wykorzystywane do bezpośredniego kopiowania danych z urządzeń mobilnych.

Nasza oferta jest stale rozwijana o nowe produkty. Staramy się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby zarówno profesjonalnych ekip montażowych pracujących na planach zdjęciowych produkcji kinowych, jak i początkujących osób, które dopiero zaczynają stawiać swoje pierwsze kroki w świecie montażu.