Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Komputery stacjonarne PC

Duża moc obliczeniowa jest szczególnie istotna podczas procesu postprodukcji materiału zarejestrowanego w wysokiej rozdzielczości. Wysokowydajny procesor oraz duża ilość pamięci operacyjnej to tylko niektóre wyznaczniki sprzętu przeznaczonego do pracy z surowym materiałem. W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe zestawy, których wydajność jest dopasowana zarówno do potrzeb wymagających projektów, jak i podstawowych zadań.

W tej sekcji znajdą Państwo komputery stacjonarne wyposażone w szybkie dyski SSD, które umożliwiają błyskawiczne kopiowanie nawet dużych plików. Dodatkowo szereg portów i złączy pozwala na pełną kompatybilność z urządzeniami zewnętrznymi. Nasze komputery są wyposażone w szybkie procesory z funkcją boost, które w razie potrzeby uruchamiają dodatkowe zasoby mocy. Podczas procesu postprodukcji niezwykle ważna jest pamięć operacyjna, która jest odpowiedzialna za szybką pracę systemu nawet pod dużym obciążeniem. W tej sekcji znajdą Państwo modele z wbudowaną pamięcią RAM cechującą się wysoką wydajnością i szybkim taktowaniem.

Oprócz komputerów stacjonarnych, oferujemy również profesjonalne monitory, które mogą być wykorzystywane do pracy z materiałem zarejestrowanym w wysokiej rozdzielczości. Nasze monitory, oprócz wysokiej jasności, charakteryzują się doskonałym odzwierciedleniem kolorów oraz niezwykłą wyrazistością, dzięki której montażysta może dostrzec i wyeksponować nawet najmniejszy szczegół. Jako profesjonaliści na pierwszym miejscu stawiamy na wydajność i niezawodność, dlatego współpracujemy wyłącznie z renomowanymi firmami.