Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Panele kontrolne

W tej sekcji znajdują się zaawansowane panele kontrolne, używane zarówno przez profesjonalistów, jak i początkujących operatorów. Nasze urządzenia pozwalają na edycję kolorów w czasie rzeczywistym, a dodatkowo dzięki takim funkcjom jak gamma, lift i wzmocnienie dają pełną kontrolę nad kadrem. W naszej ofercie znajdują się urządzenia takich firm jak Blackmagic Design i Tangent Devices.

Panele kontrolne przeznaczone do edycji kolorów oferowane w naszym sklepie umożliwiają osiągnięcie spójności w każdym ujęciu. W tej sekcji znajdą Państwo modele z wbudowanymi wysokiej jakości wyświetlaczami, pozwalającymi na podgląd najważniejszych ustawień obrazu. Niezwykle precyzyjne pokrętła i podświetlane przyciski umożliwiają wprowadzenie najdrobniejszych zmian. Nasze panele są wyposażone w przyrządy, dzięki którym operator może idealnie ustawić wszystkie najważniejsze parametry obrazu takie jak ostrość, ekspozycja i temperatura barwowa. Oferujemy również modele oparte o konstrukcję modułową, która pozwala na używanie wyłącznie jednego elementu w określonym czasie. Dodatkowo, dzięki programowalnym przyciskom, operator może dostosować urządzenie do własnych preferencji. Pomimo ogromnych możliwości, nasze panele są stosunkowo niewielkie i lekkie, dlatego mogą być wykorzystywane w praktycznie każdych warunkach.

Staramy się, aby nasza oferta była kompletna. Oprócz paneli kontrolnych oferujemy również profesjonalne oprogramowanie do postprodukcji, wydajne komputery i zaawansowane monitory, które gwarantują naturalne odwzorowanie barw.