Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Oprogramowanie

Korekcja kolorów jest jednym z najważniejszych etapów procesu postprodukcji. W dużej mierze jest odpowiedzialna za spójność wszystkich ujęć. Oprogramowanie dostępne w naszym sklepie jest wykorzystywane przez profesjonalne ekipy montażowe pracujące zarówno przy wysokobudżetowych produkcjach kinowych, jak i przy produkcji reklam, teledysków, dokumentów i reportaży. W naszej ofercie dostępne jest m.in. oprogramowanie firmy Blackmagic, która ma wieloletnie doświadczenie w branży wideo.

W tej sekcji znajduje się profesjonalne oprogramowanie przeznaczone do korekcji kolorów, cechujące się nie tylko mnogością funkcji edytorskich, ale również stabilną pracą zarówno na systemie operacyjnym Windows, Mac Os jak i Linux. Nasze programy są kompatybilne z różnymi źródłami danych, ponadto oferują możliwość podglądu i naprawy problemów bez dostępu do sieci. Oprogramowanie dostępne w naszym sklepie, pomimo mnogości funkcji i dodatków, charakteryzuje się intuicyjną obsługą, dlatego może być wykorzystywane zarówno przez profesjonalistów, jak i początkujących montażystów.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była jak najbardziej kompletna, dlatego oprócz oprogramowania oferujemy również wydajne komputery przeznaczone do pracy przy najbardziej wymagających projektach. Dostępne są także laptopy cechujące się ogromną mocą obliczeniową. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne monitory gwarantujące naturalne odwzorowanie kolorów, szerokie kąty widzenia oraz wysoką jasność maksymalną. Ponadto oferujemy karty graficzne, szybkie dyski SSD, macierze, zaawansowane panele ko korekcji kolorów w czasie rzeczywistym oraz wiele innych.