Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Kolorkorekcja

Kolorkorekcja to jedna z najważniejszych części całego procesu postprodukcji. Montażyści dokładają wszelkich starań, aby wszystkie ujęcia były spójne i stanowiły integralną całość. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne programy do edycji kolorów oraz zaawansowane panele kontrolne pozwalające na wprowadzanie edycji w czasie rzeczywistym. Oferujemy produkty m.in. Blackmagic Design i Tangent Devices, które słyną z bezawaryjnej pracy i dużych możliwości edycyjnych.

W tej sekcji znajdą Państwo rozbudowane panele kontrolne wyposażone m.in. w wysokiej jakości wyświetlacze, precyzyjne pokrętła i przełączniki miękkie. Nasze panele do korekcji kolorów umożliwiają przetwarzanie obrazu w czasie rzeczywistym. W sklepie znajdą Państwo modele z funkcją stabilizacji obrazu i śledzenia obiektów w 3D. Ponadto oferujemy również przenośne panele, które cechują się nie tylko stosunkowo niską wagą i niewielkimi rozmiarami, ale również zaawansowanymi funkcjami oraz szeroką kompatybilnością. W tej sekcji znajdują się także profesjonalne programy do korekcji kolorów, które są kompatybilne ze wszystkimi najpopularniejszymi systemami operacyjnymi. Nasze programy są używane podczas pracy nad m.in. pełnometrażowymi produkcjami kinowymi, serialami, dokumentami, reklamami oraz teledyskami. Oferowane przez nas oprogramowanie jest niezwykle stabilne, dzięki czemu montażyści mogą skupić się wyłącznie nad edycją surowego materiału.

W naszej ofercie znajdą Państwo również wydajne komputery przeznaczone do pracy przy najbardziej wymagających projektach. Oferujemy także laptopy, które łączą zalety urządzeń stacjonarnych i mobilnych.