Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Zewnętrzne karty wideo

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne interfejsy wideo przeznaczone zarówno do edycji nieskompresowanego materiału zarejestrowanego w wysokiej rozdzielczości, jak i przechwytywania i odtwarzania sygnału. Nasze urządzenia są wykorzystywane nie tylko przez profesjonalne ekipy realizujące wysokobudżetowe produkcje filmowe, ale również przez początkujących filmowców i montażystów, którzy cenią wysoką jakość obrazu i dźwięku.

W tej sekcji znajdą Państwo zewnętrzne karty wideo, które są kompatybilne z praktycznie każdą kamerą, routerem, monitorem, a nawet magnetowidem. Dodatkowo współpracują zarówno z systemem operacyjnym Windows, jak i Mac OS. Nasze karty obsługują wszystkie najpopularniejsze formaty wideo i mają szereg niezależnych portów pozwalających na podłączenie i pracę kilku urządzeń w tym samym czasie. Szeroki zakres temperatury roboczej sprawia, że karty dostępne w naszej ofercie są wykorzystywane w praktycznie każdych warunkach. W tej sekcji znajdą Państwo urządzenia kompatybilne ze wszystkimi najpopularniejszymi programami do edycji wideo. Oferujemy również zewnętrzne karty wideo przeznaczone dla mobilnych montażystów, które cechują się nie tylko niską wagą i niewielkimi rozmiarami, ale również odporną na uszkodzenia mechaniczne obudową.

Stale poszerzamy naszą ofertą o nowe produkty renomowanych marek. Staramy się, aby nasz asortyment jak najlepiej odpowiadał na potrzeby klientów. Oferujemy również wysokowydajne komputery, które są niezbędne podczas postprodukcji, profesjonalne monitory cechujące się naturalnym odwzorowaniem barw, dyski SSD, macierze i wiele innych.