Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Wewnętrzne karty wideo

Dostępne w naszym sklepie wewnętrzne karty wideo oferują niesamowitą jakość obrazu na każdym komputerze. Oferujemy modele przeznaczone zarówno do profesjonalnych produkcji nagrywanych w wysokiej rozdzielczości, jak i podstawowych projektów filmowych. W naszej ofercie znajdują się urządzenia m.in. firmy Blackmagic Design, AJA i Matrox.

W tej sekcji znajdą Państwo niezwykle wydajne karty wideo gwarantujące bardzo wyraźny obraz. Pełne wsparcie rozdzielczości 4K pozwala na podłączenie zarówno monitorów, jak i projektorów oraz systemów edycyjnych. W sklepie znajdziecie Państwo modele w pełni kompatybilne ze wszystkimi najpopularniejszymi systemami operacyjnymi, dzięki czemu nasze karty mogą pracować z praktycznie każdym komputerem. Dodatkowo oferujemy profesjonalne karty przeznaczone do transmisji sygnału audio i wideo, które gwarantują najwyższą jakość przetwarzanego sygnału. Nasze karty mają wbudowane niezależne porty, które umożliwiają pracę z kilkoma urządzeniami w tym samym czasie. Dodatkowo cechują się precyzyjnym próbkowaniem audio i wideo, precyzją odtwarzania kolorów oraz szerokim zakresem temperatury roboczej pozwalającym na pracę w praktycznie każdych warunkach.

Staramy się, aby nasz asortyment był kompletny, dlatego oprócz wydajnych kart wideo oferujemy również komputery cechujące się ogromną mocą obliczeniową, monitory gwarantujące naturalne odwzorowanie obrazu, szybkie dyski SSD i pojemne macierze. Stale szukamy nowych rozwiązań, które mogą Państwo wykorzystywać w swoich projektach. Jako profesjonaliści współpracujemy wyłącznie z renomowanymi firmami, które mają wieloletnie doświadczenie w branży wideo.