Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

IPTV

W tej sekcji znajdują się zaawansowane urządzenia umożliwiające konwertowanie sygnałów z różnych urządzeń takich jak kamery, komputery oraz odtwarzacze Blu-Ray i DVD w jeden kanał, który może być dowolnie zarządzany przez operatora sieci. W naszym sklepie oferujemy urządzenia m.in. firmy Exterity, które cechują się nie tylko wysoką wydajnością i solidną konstrukcją, ale także niezawodnym działaniem.

Urządzenia znajdujące się w tej sekcji umożliwiają nagrywanie i rozpowszechnianie materiału do tysięcy użytkowników bez utraty jakości obrazu. Dodatkowo zapewniają precyzyjną kontrolę udostępnionych kanałów. W naszym sklepie znajdą Państwo modele wyposażone w port podczerwieni, który pozwala na sterowanie za pomocą sieci IP. W tym dziale mogą Państwo również kupić wydajne urządzenia, odbierające zarówno kanały telewizyjne, jak i sygnały wideo. Nasze produkty można podłączyć do każdego telewizora za pomocą sieci IP. Zaletą tego typu urządzeń jest solidna obudowa, chroniąca delikatne podzespoły przed uszkodzeniami mechanicznymi, zintegrowana i prosta w obsłudze przeglądarka oraz możliwość zakupienia dodatkowych akcesoriów takich jak pilot zdalnego sterowania i klawiatura. W tej sekcji oferujemy również wytrzymałe obudowy do enkoderów, pozwalające na instalację dodatkowych komponentów bez konieczności wyłączania całego systemu.

Staramy się, aby nasza oferta była jak najbardziej kompletna, dlatego w naszym sklepie dostępne są również wydajne komputery, szybkie dyski i pojemne macierze, profesjonalne monitory gwarantujące naturalne odwzorowanie barw oraz wiele innych.