Lista  Siatka 

 1. Dinic Mini-DisplayPort na DisplayPort

  Dinic Mini-DisplayPort na DisplayPort

  44,00 PLN
  Dostępny od ręki
  Kabel adapter Mini-DisplayPort na DisplayPort Dowiedz się więcej
 2. Dinic Adapter Mini-DisplayPort na VGA

  Dinic Adapter Mini-DisplayPort na VGA

  75,00 PLN
  Dostępny od ręki
  Adapter do monitorów z analogowym wejściem, dla komputerów z interfejsem miniDisplayPort lub Thunderbolt. Dowiedz się więcej

Lista  Siatka 

Okablowanie komputerowe

W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór wysokiej jakości przewodów przeznaczonych do pracy z komputerem. Oferujemy okablowanie umożliwiające m.in. komunikację między urządzeniami oraz błyskawiczny przesył danych. W naszym sklepie znajdą Państwo produkty takich marek jak Dinic, Sonet i Apple.

W tej sekcji znajdą Państwo m.in. thunderbolt pozwalające na błyskawiczne przesyłanie danych. Tego typu akcesoria są szczególnie przydatne podczas kopiowania materiału wideo, zarejestrowanego w wysokiej rozdzielczości. Nasze przewody umożliwiają podłączenie nie tylko stacji rozszerzeń, adapterów oraz napędów zewnętrznych, ale także profesjonalnych monitorów często wykorzystywanych w postprodukcji. Oferujemy również kable USB we wszystkich najpopularniejszych konfiguracjach. W naszym sklepie mogą Państwo kupić wysokiej jakości zewnętrzne przewody SATA, oferujące wysoką prędkość przesyłu danych. Dodatkowo proponujemy adaptery umożliwiające zmianę standardów oraz przejściówki, dzięki którym użytkownik może podłączyć urządzenia z innym portem.

Nasza oferta stale rozrasta się o nowe produkty. Dokładamy wszelkich starań aby nasz asortyment jak najlepiej odpowiadał na potrzeby zarówno profesjonalistów, jak i początkujących filmowców oraz operatorów ceniących wysoką jakość wykonania i niezawodność. Oprócz okablowania oferujemy również wydajne komputery stacjonarne, charakteryzujące się ogromną mocą obliczeniową, niezwykle lekkie laptopy przystosowane do pracy z programami do edycji wideo, szybkie dyski SSD, pojemne macierze oraz wiele innych.