LogicKeyboard BMD Davinci Resolve 12 Astra BL PC/Slim

LogicKeyboard BMD Davinci Resolve 12 Astra BL PC/Slim

SAP:010108 / MFR: LKB-RES12-APBH-UK

439,00 PLN -498,00 PLN      

Cena netto: 356,91 PLN

Dostępny od ręki
Podświetlana, cieniutka klawiatura LogicKeyboard BMD Davinci Resolve z serii ASTRA kompatybilna z komputerami PC.
Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.

LogicKeyboard BMD Davinci Resolve Astra BL (PC/Slim)

Podświetlana, cieniutka klawiatura LogicKeyboard BMD Davinci Resolve z serii ASTRA kompatybilna z komputerami PC.
Wyposażona w dodatki, idealna do pracy w ciemności - oferuje pięć poziomów podświetlenia, co czyni ją doskonałym wyborem do pracy w każdym środowisku. Seria ASTRA idealnie sprawdza się również w jasnym pomieszczeniu lub tylko przyciemnionym, wystarczy przełączyć ją kliknięciem palca.

Jeden hub USB i oddzielny hub dla klawiatury sprawia, że seria ASTRA jest idealna do edycji systemów wykorzystujących rozszerzenia USB KVM oraz instalacji, które wymagają bezpieczeństwa danych. Ponadto klawiatura serii ASTRA jest kompatybilna z całym oprogramowaniem, od programów do edycji wideo, takich jak DaVinci Resolve do platform graficznych, takich jak Adobe Photoshop.

Najważniejsze cechy:

  • Podświetlane klawisze zwiększają kontrast i czytelność
  • Możliwość ściemniania podświetlenia z pięcioma poziomami wyboru. 100/80/60/40/20%, który pozwala ustawić światło na dokładnie takim samym poziomie jak światło w otoczeniu.
  • Wbudowane podwójne porty USB
  • Przyciski typu Scissor umożliwiają lżejsze i bardziej ciche naciskanie klawiszy
  • Innowacyjny projekt pasujący do biurka lub stacji roboczej
  • Najwyższa jakość wykonania przy użyciu najlepszych materiałów
  • Skróty klawiszowe oznaczone kolorowym znakami graficznymi
  • Kompatybilny z Windows 2000, XP, Vista, 7/8/10

Dedykowany LogicKeyboard sprawia, że użytkowanie Blackmagic DaVinci v.12 jest dużo prostsze i szybsze. Jest idealny do pracy w studiach postprodukcyjnych, profesjonalnych domach edycji wideo i wszystkich innych miejscach, gdzie wymagane są niestandardowe polecenia i klucze do łatwego dostępu z dedykowanej, wyraźnie oznaczonej, kolorowej klawiatury.
Korzystanie z tej klawiatury jest również świetnym sposobem na poznanie Blackmagic DaVinci Resolve v.12. A ponieważ klawiatura dedykowana Blackmagic DaVinci Resolve v.12 zawiera również wszystkie regularne litery, liczby i etykiety symboli, które można znaleźć na konwencjonalnej klawiaturze, może być po prostu używana jako zamiennik. Łatwa w instalacji i obsłudze. Nie wymaga oprogramowania. Idealna do codziennego komfortu.

Gwarancja producenta - 12 miesięcy

Numer SAP 010108
Nr katalogowy dostawcy LKB-RES12-APBH-UK
Kod EAN 5707795012687
Gwarancja 12 miesięcy
Producent LogicKeyboard