Litra Bar/Drone Mount (T22BM)

Litra Bar/Drone Mount (T22BM)

SAP:015716 / MFR: T22BM

77,00 PLN      

Cena netto: 62,60 PLN

Dostępny od ręki
Uchwyt do montowania LitraTorch na dronie, kierownicy rowerowej, ramie lub innej konstrukcji o kształcie rurki.
Promocja do wyczerpania zapasów
Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.

Litra Bar/Drone Mount (T22BM)

Uchwyt do montowania LitraTorch na dronie, kierownicy rowerowej, ramie lub innej konstrukcji o kształcie rurki. Całkowicie aluminiowe mocowanie jest przyczepiane za pomocą 2 śrub (w zestawie klucz imbusowy). Lampa jest mocowana do uchwytu za pomocą standardowego uchwytu GoPro. Kąt i kierunek są w pełni regulowane. Pasuje do rurek od 3/4" do 1,5" / 28mm do 31,8mm (mniejsze przy użyciu dołączonych podkładek).

UWAGA:

Użytkownicy są odpowiedzialni za bezpieczną pracę drona, przestrzeganie wszystkich lokalnych przepisów i praw dotyczących lotów oraz prawidłowy montaż świateł do drona. Litra nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia drona, mienia lub osób podczas pracy drona. Litra nie ponosi odpowiedzialności za błąd operatora w działaniu drona lub niewłaściwe mocowanie uchwytów i świateł do drona. UŻYTKOWNIK MUSI UPEWNIĆ SIĘ, ŻE UCHWYTY I ŚWIATŁA NIE BĘDĄ KOLIDOWAŁY Z TOREM LOTU DRONA.

Numer SAP 015716
Nr katalogowy dostawcy T22BM
Kod EAN 710619490054
Gwarancja 12 miesięcy
Producent Litra