Deity Pocket Wireless Digital Microphones System Kit

Deity Pocket Wireless Digital Microphones System Kit

SAP:028388 / MFR: 6HY00H16810

999,00 PLN      

Cena netto: 812,20 PLN

Dostępny od ręki
Wszechstronny, czarny Deity Pocket Wireless jest ultrakompaktowym, prawdziwie bezprzewodowym, cyfrowym systemem mikrofonowym zaprojektowanym w celu zapewnienia wysokiej jakości dźwięku bez użycia rąk dla zastosowań takich jak tworzenie wideo, konferencje, livestreaming i mobilne dziennikarstwo.
Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.

Deity Pocket Wireless Digital Microphones System Kit

  • Do wideo, dziennikarstwa i transmisji na żywo
  • Zatrzaskowy nadajnik/mikrofon + mikrofon typu Lavalier Mic
  • Blokowane wejście mikrofonowe 3,5 mm, wyjście RF 25 mW
  • Lekki miniaturowy odbiornik
  • Złącze USB Type-C do telefonu/komputera
  • Kabel TRRS 3,5mm do aparatu/telefonu
  • Łatwy w użyciu ekran OLED
  • Regulowane wzmocnienie, ogranicznik analogowy
  • 5-godzinne ładowanie baterii
  • Maksymalnie 2 systemy na planie / 65m zasięgu

Wszechstronny, czarny Deity Pocket Wireless jest ultrakompaktowym, prawdziwie bezprzewodowym, cyfrowym systemem mikrofonowym zaprojektowanym w celu zapewnienia wysokiej jakości dźwięku bez użycia rąk dla zastosowań takich jak tworzenie wideo, konferencje, livestreaming i mobilne dziennikarstwo. System może nagrywać dźwięk do urządzeń ze złączem USB Type-C lub 3,5 mm, dzięki czemu może współpracować z szeroką gamą kamer, telefonów, dyktafonów i komputerów, zapewniając niezawodną transmisję bezprzewodową, którą mogą łatwo obsługiwać nawet niedoświadczeni użytkownicy.

Kamerzyści pracujący samodzielnie lub z jedną osobą na kamerze odkryją, że Pocket Wireless ułatwia konfigurację, dzięki czemu można skupić się na reszcie akcji. Pierwsza część systemu składa się z miniaturowego nadajnika z wbudowanym mikrofonem dookólnym. Wystarczy przypiąć nadajnik do kołnierza lub klapy obiektu, aby szybko wykonać sesję zdjęciową, lub użyć dołączonego mikrofonu typu lavalier, aby uzyskać bardziej dyskretny wygląd. Drugą częścią systemu jest ultrakompaktowy odbiornik, który mocuje się do telefonu lub aparatu i może odbierać bezprzewodowy dźwięk z nadajnika w zasięgu do 65 metrów.

Odbiornik łączy się z portem USB Type-C w smartfonie lub tablecie za pomocą dołączonego kabla, zapewniając cyfrowe połączenie do nagrywania lub przesyłania strumieniowego. W przypadku korzystania z aparatu, klips odbiornika podwaja się jako uchwyt na stopkę, podczas gdy dołączony kabel USB do TRRS automatycznie dostosowuje się do pracy z dowolnym aparatem, kamerą lub rejestratorem z gniazdem wejściowym 3,5 mm.

Numer SAP 028388
Nr katalogowy dostawcy 6HY00H16810
Kod EAN 6971842181957
Gwarancja 24 miesiące
Producent Deity