Blackmagic Design Adapter - 6G BD SFP Optical Module

Blackmagic Design Adapter - 6G BD SFP Optical Module

SAP:007733 / MFR: ADPT-6GBI/OPT

619,00 PLN -1 279,00 PLN      

Cena netto: 503,25 PLN

Dostępny od ręki
Adapter umożliwiający dodanie światłowodowego zlącza LC do Blackmagic Studio Camera, Teranex Converter, sprzętu ATEM lub innego profesjonalne urządzenia, które obsługuje klatki SFP.
Promocja do wyczerpania zapasów
Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.

Blackmagic Design Adapter - 6G BD SFP Optical Module

Adapter umożliwiający dodanie światłowodowego zlącza LC do Blackmagic Studio Camera, Teranex Converter, sprzętu ATEM lub innego profesjonalne urządzenia, które obsługuje klatki SFP z Blackmagic Design 6G SFP Optical Module. Szybkość transmisji danych 6G obsługuje rozdzielczości SD, HD i 4K, a komunikacja światłowodowa pozwala na transmisję na duże odległości bez utraty jakości.

Specyfikacja:

  • Form Factor - SFP cage
  • Złącze światłowodowe - Duplex LC Connectors
  • Kompatybilny z Singlemode Fiber


Numer SAP 007733
Nr katalogowy dostawcy ADPT-6GBI/OPT
Kod EAN 9338716002751
Gwarancja 24 miesiące
Producent Blackmagic Design